Pražská
Párty

INSPIROVÁNO REBELEM
BEZ PŘÍČINY

Když vejdete do originálně řešeného interiéru, který je věrnou kopií typicky amerických diner restaurací, je to jako kdybyste nastoupili do stroje času a přenesli se o několik dekád (a také o slušných několik tisíc kilometrů) jinam. Hned při samotném vstupu vás upoutá masivní červeno-bílý stylový nábytek inspirovaný sedačkami z retro vozu Chevrolet Bel Air.

IMG_E1640
automaty

Přímo u vchodu také stojí stařičký jukebox Seeburg Coca-Cola z roku 1949, který je v Evropě jediný svého druhu. Pozor, tento jukebox je stále funkční! Za každý deseticent si můžete vybrat porci stylové muziky. Že žádné americké drobáky po kapsách nemáte? Nevadí, spustit se dá i zezadu.

Jukebox není jediným originálním a přitom funkčním kouskem v interiéru našeho stylového podniku. Ten se totiž může pyšnit i původním telefonním automatem, registrační pokladnou s motivem Coca-Coly typu No. 721, která je umístěná na baru a vydává legendární zvuk (někdy přezdívaný „cha-ching“), nebo třeba automat přímo na Coca-Colu samotnou. Všechny tyto cenné relikvie jsme shromáždili pečlivým hledáním nejen u sběratelů z celého světa, ale překvapivě i na eBay.

telefonistka

NEJLEPŠÍ KLUB
NA PRAZE 1

IMG_E1671

Zařídit dvoupodlažní klub na Praze 1 nebylo jen tak. Výzdobě vévodí řada portrétů amerických idolů – Jamese Deana, Marilyn Monroe a Elvise Presleyho, z nichž nejmonumentálnější je sloup vykládaný 67 000 kousky štípané keramiky, které pospolu tvoří vyobrazení prvních dvou zmíněných. Tato mravenčí práce trvala akademickému mistrovi celé tři měsíce, než byla přestěhována do naší restaurace.

Až se v restauraci nasytíte pořádným burgerem a zapijete to vanilkovou colou, sestupte po schodech dolů a užijte si zábavný večer v místním baru s tanečním parketem.

nejklubprajha

Nápojový lístek, vedle množství jiných alkoholických i nealkoholických nápojů, obsahuje také tzv. „signature drinky“, které nesou jména našich dvou velkých inspirací - Jamese Deana a Marilyn Monroe. Doporučujeme nějaké „signatures“ vyzkoušet, abyste dokončili naprostou autenticitu amerických padesátek. Koktejl James Dean vyvolá bouři chutí ve vašich ústech, zatímco Marilyn Monroe koktejl je tak svěží, jako vánek, co Marilyn onehdá nadzvedl sukni.