Koktejl Bar Praha

INSPIROVÁNO REBELEM
BEZ PŘÍČINY

Máte slabost pro idol mnoha ženských a dívčích srdcí Jamese Deana, rádi občas zhřešíte dobrým burgerem a křupavými hranolky, a když slyšíte slavné hity z Pomády, začnete si pohupovat nohou do rytmu? Pak nás přijďte navštívit do naší stylové americké restaurace a koktejl baru James Dean Praha. Už když vezmete za kliku, dýchne na vás uvolněná atmosféra padesátek, energie a nespoutanost.

bar_praha
IMG_E1681

Příjemné posezení vám zajistí autentický nábytek inspirovaný sedačkami z Chevroletu Bel Air z roku 1952, a monumentální sloup s obří mozaikou. Jednotlivé dílky jsou pečlivě seskládány tak, aby dohromady tvořily tváře Marylin Monroe a Jamese Deana. Auta, motorky, krásné ženy, dobré jídlo a pití – to je vše, co James Dean miloval. A nic z toho u nás nechybí. Interiér je zařízen tak, aby vytvářel dokonalou iluzi doby největší Jamesovy slávy.

Nejstylovější
Koktejl Bar v Praze

Když po vydatné večeři sestoupíte do útrob amerického metra, čeká vás originálně řešená barová místnost a taneční plocha. Prostory evokují typickou americkou benzínku. Dojem umocňují i stylové dobové rekvizity, například originální parkovací automat a typické černo-bílé kožené sedačky jako z legendárního vozu Lincoln Continental HardTop Sedan.

IMG_E1675
IMG_E1687

Skutečně zvídaví návštěvníci pak ještě mohou objevit zrezivělý parkovací stojan (jak jinak než 100% původní), zatímco si během průzkumu mohou odložit své drinky na oprýskané barely. Taneční parket se pak pyšní ručně kovanou masivní klecí, kde pro potěchu oka tancují tanečnice v sexy retro kostýmech.

Jídelní i nápojový lístek jsme pečlivě sestavili tak, aby žádnému milovníkovi této éry nic nechybělo. Najdete tam šťavnaté burgery, osvěžující saláty, proslulé americké milkshaky, delikátní dezerty, koktejlové drinky a široký výběr alkoholu, včetně tvrdého. Zažijte zlatou americkou éru na vlastní kůži a omamněte všechny smysly. Tento jedinečný zážitek na vás čeká jedině u nás.