Autentický
Bar

NEFALŠOVANÝ AMERICKÝ
DINER 50. LET

Jsme originální americká diner restaurace v centru Prahy na Starém Městě a zároveň jeden z nejvyhledávanějších barů na Praze 1. Interiér našeho podniku je zařízen vzdušně, stylově a v souladu s atmosférou doby, jíž vám chceme zprostředkovat všem smyslům, tedy zraku, sluchu, chuti, čichu a koneckonců i hmatu.

IMG_E1671
IMG_E1672

Přes den fungujeme jako skvělé místo pro pomalé snídaně, chutné a vydatné obědy, odpolední kávu nebo usrkávání proslulých amerických milkshaků, zatímco si budete
u toho kývat nohou do rytmu. Nenecháme vás chladnými a vtáhneme vás přímo na scénu – do éry, kterou proslavily takové hvězdy, jakou byl James Dean.

Od interiéru, přes menu a až po uniformy personálu vše dýchá nespoutaností a energií padesátých let. Vaší pozornosti zcela jistě neujdou robustní červeno-bílé sedačky s pruhy či vysoké barové stoličky připomínající pochromované masky bouráků od Cadillacu. Hned u dveří vás přivítá starý, zato plně funkční jukebox s gramodeskami a telefonní automat visící na zdi. Všechno jsou to originální cenné rekvizity pocházející z doby, do níž vás díky jedinečné atmosféře hravě přeneseme.

servirka

Poctivé burgery
&
delikátní drinky

burger

Kromě působivých dekorací a interiérového řešení jsme pro vás připravili neméně vyladěný nápojový a jídelní lístek. Oba jsou plny lahodnými pokrmy a nápoji z prvotřídních surovin. Držíme si vynikající gastronomickou úroveň díky tomu, že spolupracujeme
s prověřenými lokálními dodavateli, kteří nám přímo dodávají suroviny v nejlepší jakosti.

Chuťové pohárky milovníků kvalitního „fastfoodu“ z poctivých surovin potěší pestrá nabídka burgerů, příloh a omáček. Ty, kteří vyhledávají příjemné a stylové posezení nad drinkem, zase potěší pestrá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů.
Za vyzkoušení určitě stojí koktejlové drinky pojmenované po ikonách, jež se staly inspirací pro vznik našeho podniku – tedy po Jamesi Deanovi a Marilyn Monroe.