Více

Dočtěte se všechno
o našem podniku

Restaurace Praha

Náš autentický americký diner v srdci Prahy vám nabízí burgery, milkshaky, vanilkovou i třešňovou colu a mnohem více. Přijďte a zažijte ty pravé americké padesátky!

burger
koktejl

Koktejl Bar Praha

Až se nasytíte burgerem z restaurace, nenechte si ujít atmosféru našeho klubu, který má jedinečný interiér i nápojový lístek. Dejte si nějaký z našich „signature“ drinků a užijte si noc plnou zábavy!

Pražská párty

Stylový interiérový design klubu, který jako by vystoupil z pin-up plakátu, vás oslní stejně jako hity padesátých let. Rozjeďte to na tanečním parketu či si jen pohupujte hlavou do rytmu na baru u sklenice koktejlu nebo něčeho ostřejšího! 

IMG_E1676
IMG_1703

Autentický Bar

Nefalšovaná atmosféra amerických padesátek dýchá i z našeho baru díky robustním sedačkám s pruhy, barovým stoličkám po vzoru Cadillacu, stále funkčnímu jukeboxu nebo telefonnímu automatu. Přijďte a zažijte tu pravou americkou párty!

Kluby v Praze

Se zatměním se celá Praha promění, kluby se otevírají a stávají se centry společenského dění. Prostředí, menu, ani interiérový design jako v James Dean Prague však ale nikde jinde nenajdete!

IMG_E1682
logo_jdfoundation

James Dean Foundation

Náš nadační fond již roky podporuje pacienty s omezenou či dokonce žádnou hybností pohybového aparátu, a to jak po nehodách, tak pro ty, kteří se s těmito obtížemi narodili!