Kluby v Praze

Cestování časem
do Ameriky 50. let

Jsme pražský podnik s nezaměnitelnou
a jedinečnou atmosférou, kterou si můžete vychutnat jen u nás. Nikde jinde na světě nemá obdoby. Přes den fungujeme jako stylová restaurace s bohatou nabídkou snídaní, obědů, večeří i dezertů.

18
IMG_1694

Se zatměním se však rázem měníme v centrum veškerého společenského dění na Praze 1. Podobné prostředí, menu a interiérový design nenabízí žádné jiné kluby v celé Praze. Hned při vstupu do podniku můžete do stařičkého, zato dodnes funkčního jukeboxu vhodit deseticent
a zaposlouchat se do stejné hudby jakou kdysi poslouchával James Dean.

Celé prostředí je věrným odrazem amerických diner restaurací. Už při vstupu se rázem ocitnete v Americe padesátých let a ihned zapomenete na své přízemní starosti. Retro hudba, masivní červeno-bílý pruhovaný nábytek, pochromované barové stoličky připomínající části Cadillacu a 100% originální výzdoba. dokonce i šedesát let starý jukebox, pokladna Coca-Cola No. 721, telefonní automat nebo třeba automat na Coca-Colu. To vše u nás najdete!

klubpraha

Nejstylovější klub
na Praze 1

IMG_E1682

Ať už jste milovníci tance nebo si raději v klidu posedíte a pobavíte se s přáteli, přijdete si u nás na své. Tanečnímu parketu dominuje ručně kovaná masivní klec zasazená do nosného sloupu, v níž můžete obdivovat tanečnice v sexy retro kostýmech. Pokud přeci jen dáte přednost posezení, ani tak rozhodně nebudete ochuzeni.

Celý prostor hudebního klubu zdobí industriální prvky ze starých továren a fabrik jako jsou světla, trubky, ventily či roury. K posezení lákají autentické kožené sedačky značky Harley Davidson, které lemují celý spodní bar. Všechny cedule, které u nás můžete vidět na různých místech podniku, jsou navíc vintage originál z USA z dob 50. let.

IMG_E1683