JD Cinema

Toužíte po nezapomenutelné párty ve velkém americkém stylu?

Díky James Dean Prague máte nyní exkluzivní šanci zažít neopakovatelnou atmosféru a jedinečný zážitek při promítání filmu či reprodukci hudby pod širým nebem.
Neváhejte a získejte věhlasnou prestiž mezi svými přáteli, kolegy a obchodními partnery.

3
9-small
11-small
10-small
12-small

Projektor Panasonic PT D 12000 Sxga je tříčipový výkonný DLP projektor s HD rozlišením 1 400 x 1 050 pixelů a výkonem 12 000 lumenů,
který se může pochlubit také čtyřlampovým optickým systémem Panasonic pro vynikající jas a spolehlivost.

James Dean Prague vám nabízí možnost
pronájmu profesionální velkoplošné
projekce té nejvyšší kvality.

Velkou chloubou je nafukovací projekční plátno AIRSCREEN 40" Open AIR ELITE – profesionální projekční plátno s ohromujícími rozměry 12 x 8 metrů umístěné ve vysokotlakém nafukovacím rámu.

Značnou výhodou je rychlá a snadná instalace spolu s vysokou bezpečností, a to i za větrných podmínek. Plátno je ideální volbou pro venkovní projekce, módní přehlídky, letní kina, festivaly, koncerty, premiéry filmu či jiné slavnostní akce.

Díky své nízké hmotnosti se nemusíte obávat instalace v citlivém prostředí jako jsou např. zahradní parky, pole či centra měst. Bez použití složitých podpůrných konstrukcí jej lze umístit prakticky na jakékoliv místo.

Základem úspěchu celé vaší akce je pak zajisté kvalitní ozvučovací technika. Náš MAGIC CINEMA SOUND PRO 4 je jedním z nejvýkonnějších a nejsofistikovanějších zvukových systémů na světě určených k reprodukci všech digitálních zvukových kino formátů včetně THX, Dolby 7.1 atd.

Celý systém byl navržen jako analogový - 4 WAY Active - plně tlakový zvukový systém s řízenou směrovostí a možností pokrytí velkých ploch a vzdáleností.

Náš profesionální tým zvukařů vám zaručí perfektní prožitek
z poslechu, který vás nenechá chladnými a zároveň nadchne kvalitou a jasnými tóny jak z mluveného slova či zpěvu, tak reprodukované hudby či živé kapely.

Nabízíme kompletní možnost
pronájmu jednotlivých komponentů
i veškerých technických zařízení

 

Náš tip: Kompletní řešení pronájmu - balíček James Dean's Cinema

Vše zařídíme, dopravíme na místo určení 
a nastavíme bez jakýchkoli starostí zadavatele.
Stačí si jen vybrat film a představení může začít.

Zasláním závazné objednávky dávám souhlas se zpracováním mých osobních údajů, jak je uvedeno zde.