en cs de ru 漢語 es fr

Menu

Stylové americké padesátky se vším všudy

Stavte se odpoledne na vydatný a osvěžující milkshake s originální americkou recepturou nebo vyrazte s přáteli na pořádnou večeři, kde se budou stoly prohýbat pod pořádnou porcí šťavnatých burgerů z prvotřídního masa a nejčerstvějších surovin od prověřených lokálních dodavatelů. Chybět nebudou ani křupavé domácí hranolky a vanilková nebo třešňová cola. To vše si můžete vychutnat v úžasně autentickém interiéru, který vás v okamžiku vrátí do staré dobré Ameriky 50. let. Na stěnách jsou zavěšené kultovní obrázky tehdejších idolů a po celém prostoru jsou rozmístění 100% originální rekvizity z této proslulé americké éry. Mnohé z nich jsou navíc ještě funkční!

Obdivovat můžete například starý, avšak plně funkční jukebox značky Seeburg Coca-Cola z r. 1949, v Evropě jediný kus, originální telefonní automat, registrační pokladnu Coca-Cola typu No. 721, při jejímž otevření uslyšíte typický zvuk přezdívaný cha-ching, a mnoho dalších cenných relikvií. Restaurace je vybavena stylovým robustním červeno-bílým nábytkem s pruhy, přes v US duchu typických diner restaurací. Sloupy jsou obložené mozaikou a dávají dohromady portréty dobových filmových idolů a sexsymbolů – Jamese Deana a Marylin Monroe. V interiéru jsou různě rozmístěné a zavěšené části aut a také motorka Triumph Trophy z roku 1955. Je stejná, jako vlastnil James Dean, odlišuje se pouze tvarem řídítek.

Nejlepší burgery v Praze

Patříte mezi milovníky burgerů a slova „burger restaurace Praha“ patří mezi často zadávaná do internetového vyhledávače, když hledáte dobrý podnik, kde povečeřet? Pak musíte vyzkoušet vyhlášené burgery u nás v James Dean Praha. Pokud je někdo opravdovým mistrem přes burgery, cheeseburgery a další varianty tohoto mimořádně chutného pokrmu, jsou to právě Američani. Pokud se koncept amerických burger restaurací propojí s kvalitními lokálními surovinami od rodinných dodavatelů, vznikne gastronomie na vysoké úrovni.

Základem každého burgeru je dobré maso. My ho odebíráme od rodinného řeznictví, kde si opravdu potrpí na kvalitu. Pečlivé pro nás zpracovávají maso z jediného kusu dobytka a důkladně vybírají kousky, které použijí. Žádný býk není starší 30 měsíců a pochází z českého chovu. Všechny burgery připravujeme na lávovém grilu, kde získají krásné kouřové aroma a vynikající chuť. Stejně tak zeleninu, vejce a pečivo odebíráme od malých podniků, kde se svému řemeslu věnují s láskou. Tyto skutečnosti vám zaručují, že připravené pokrmy dostanete vždy čerstvé a v prvotřídní kvalitě.