en cs de ru 漢語 es fr

Menu

Cestování časem do Ameriky 50. let

Jsme pražský podnik s nezaměnitelnou a jedinečnou atmosférou, kterou si můžete vychutnat jen u nás. Nikde jinde na světě nemá obdoby. Přes den fungujeme jako stylová restaurace s bohatou nabídkou snídaní, obědů i dezertů a večer se měním v centrum veškerého společenského dění na Praze 1. Podobné prostředí, menu a interiérový design nenabízí žádné jiné kluby v Praze. Hned při vstupu můžete do stařičkého, ale funkčního jukeboxu vhodit deseticent a zaposlouchat se do stejné hudby, jako poslouchal James Dean.

Celé prostředí je věrným odrazem amerických diner restaurací. Po vstupu do restaurace s hudebním klubem ve spodním patře se rázem ocitnete v Americe 50. let a ihned zapomenete na své přízemní starosti. Retro hudba, masivní červeno-bílý pruhovaný nábytek, pochromované barové stoličky připomínající části Cadillacu a 100% originální výzdoba. Dekorace zahrnují například šedesát let starý jukebox, pokladnu Coca-Cola No. 721, telefonní automat nebo třeba automat na Coca-Colu.


Cestování časem do Ameriky 50. let

Cestování časem do Ameriky 50. let

Ať už jste milovníci tance, nebo si raději v klidu posedíte a pobavíte se s přáteli, přijdete si u nás na své. Tanečnímu parketu dominuje ručně kovaná masivní klec, zasazená do nosného sloupu, v níž můžete obdivovat tanečnice v sexy retro kostýmech. Pokud dáte přednost posezení, nebudete ochuzeni. Celý prostor hudebního klubu zdobí industriální prvky ze starých továren a fabrik, jako jsou světla, trubky, ventily či roury. K posezení lákají autentické kožené sedačky značky Harley Davidson, které lemují celý spodní bar. Všechny cedule, které u nás můžete vidět na různých místech podniku, jsou navíc vintage originál z Ameriky 50. let.