en cs de ru 漢語 es fr

Menu

Inspirováno rebelem bez příčiny

Když vejdete do originálně řešeného interiéru, který je věrnou kopií amerických diner restaurací, je to, jako kdybyste nastoupili do stroje času a přenesli se o několik dekád zpátky a o slušných pár tisíc kilometrů jinam. Hned při vstupu vás upoutá masivní červeno-bílý US diner nábytek inspirovaný sedačkami z retro vozu Chevrolet Bel Air. Přímo u vchodu také stojí stařičký jukebox Seeburg Coca-Cola z r. 1949, který je v Evropě jediný svého druhu. Pozor, jukebox je funkční! Za každý deseticent si můžete vybrat porci stylové muziky. Žádné americké drobáky po kapsách nemáte? Nevadí, spustit se dá i zezadu.

Jukebox není jediný originální a přitom funkční kousek v interiéru našeho stylového podniku. Pyšnit se může i původním telefonním automatem, registrační pokladnou Coca-Cola typu No. 721, která je umístěná na baru a vydává legendární zvuk přezdívaný cha-ching, nebo třeba automat na Coca-Colu. Všechny cenné relikvie jsme shromáždili pečlivým hledáním u sběratelů z celého světa, ale i na eBay.


Nejlepší klub Praha v duchu 50. let - James Dean

Nejlepší klub Praha 1

Zařídit dvoupodlažní klub na Praze 1 nebylo jen tak. Výzdobě vévodí řada portrétů amerických idolů – Jamese Deana, Marilyn Monroe a Elvise Presleyho, z nichž nejmonumentálnější je sloup vykládaný 60 000 kousky štípané keramiky, které pospolu tvoří vyobrazení prvních dvou zmíněných oblíbených hvězd. Tato mravenčí práce trvala akademickému mistrovi celé tři měsíce, než byla přestěhována do interiéru naší restaurace. Až se v restauraci nasytíte pořádným burgerem a zapijete to vanilkovou colou, sestupte po schodech dolů a užijte si zábavný večer v místním baru s tanečním parketem.

Doporučujeme vyzkoušet některé koktejlové „signature drinks“, aby byl váš zážitek z pravých amerických padesátek úplný a maximálně autentický. Drink James Dean rozpoutá ve vašich ústech bouři ohromujících chutí a Marilyn Monroe je zase svěží jako vánek, že by nadzvedl sukni i samotné nositelce tohoto proslulého jména.