en cs de ru 漢語 es fr

Menu

Nefalšovaný americký dining 50. let

Jsme originální americká diner restaurace v centru Prahy na Starém Městě a zároveň jeden z nejvyhledávanějších barů Praha 1. Interiér našeho podniku je zařízen vzdušně, stylově a v souladu s atmosférou doby, jíž vám chceme zprostředkovat na vlastní smysly, a to zrakové, sluchové, chuťové, čichové a koneckonců i hmatové. Přes den fungujeme jako skvělé místo pro chutné a vydatné obědy, odpolední kávu nebo usrkávání proslulých amerických milkshaků, zatímco si budete u toho kývat nohou do rytmu. Nenecháme vás chladnými a vtáhneme vás přímo na scénu – do éry, kterou proslavily takové hvězdy, jako je James Dean.

Od interiéru, menu a až po oblečky personálu, vše dýchá nespoutaností a energií padesátých let. Vaší pozornosti zcela jistě neujdou robustní červeno-bílé sedačky s pruhy, barové stoličky připomínající pochromované masky bouráků od Cadillacu. Hned u dveří vás přivítá starý, ale funkční jukebox s gramodeskami a telefonní automat visící na zdi. Všechno jsou to originální a mnohé z nich stále funkční cenné rekvizity, pocházející z doby, do níž vás díky jedinečné atmosféře hravě přeneseme.


Pravý americký bar na Praze 1. James Dean

Poctivé burgery a delikátní drinky

Kromě působivých dekorací a interiérového řešení jsme pro vás připravili neméně vyladěný nápojový a jídelní lístek, nabízející lahodné pokrmy a pití z prvotřídních surovin. Držíme si vynikající gastronomickou úroveň díky tomu, že spolupracujeme s prověřenými lokálním dodavateli, kteří dodávají suroviny v nejlepší jakosti. Chuťové pohárky milovníků kvalitního fastfoodu z poctivých surovin potěší pestrá nabídka burgerů, příloh a omáček, ti, kteří vyhledávají příjemné a stylové posezení nad drinkem, zase potěší pestrá nabídka alko i nealko nápojů. Za vyzkoušení určitě stojí koktejlové drinky pojmenované po ikonách, jež se staly inspirací pro vznik našeho podniku – tedy Jamesi Deanovi a Marilyn Monroe.